MEDYUM HOCA

Medyum Hoca

Medyum Hoca

Blog Article

Medyum Nasip, nam-ı diğer Nasip Hoca, bir çok kişi tarafından bilinen ve tercih edilen bir medyumdur. Başta vefk çalışmaları, aşk büyüsü, evlilik büyüsü olmak üzere, kısmet açma, rızık açma, soğutma ve papaz büyüsü gibi konularda hizmet veren Medyum Nasip, ülkemizdeki güvenilir ve gerçek medyumların başında gelir.

Yıllardır sürdürdüğü medyumluk mesleği sayesinde bir çok gazetede, dergide ve internet sitesinde haber ve röportaj konusu olan medyum Nasip Hoca, bu sayede dünyanın dört bir köşesinde tanınır ve tercih edilir hale gelmiştir. Röportaj ve haberlerinde sırlar alemine dair bilinmeyen bir çok konuya değinerek okurlarını şaşırtan Medyum Nasip hakkında hem kendi internet sitesi, hem de medyum yorumları yayınlayan çeşitli internet sitelerindeki yüzlerce övgü dolu yorum ve başarı hikayesi, başka söze gerek bırakmaz. Bu yorumlarda Medyum Nasip Hoca ile çalışan ve istekleri yerine gelen sayısız kişi, gerçek tecrübe ve deneyimlerini, Medyum Nasip’e övgü, hayranlık ve minnettarlıkla dile getirmektedir.

Yıldızname bakımı da yapan ve işlemlerini kargo yoluyla yurtdışına da gönderebilen, bu sebeple yurtdışından da çokça danışanı bulunan Nasip’e e-posta veya telefon yoluyla da ulaşmak mümkün. Nasip kendisine ulaşmak isteyenlerin telefondaki yoğunluk sebebiyle ilk seçenek olarak mümkünse e-posta yolunu kullanmalarını rica ederken bu imkanı olmayanların tabii ki telefondan da ulaşabileceğini belirtiyor, ancak arama yaparken üst üste 2 defadan fazla aramamayı telkin ediyor.

Report this page